Yazarlar
Döviz Kurları
ARDAFED Maltepe’de ”2. Ardahan Tanıtım Günleri” Yapacak
ARDAFED Maltepe’de ”2. Ardahan Tanıtım Günleri” Yapacak
19 Ağustos 2019 21:32
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haberi Yazdır

İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED), daha Maltepe sahili İBB etkinlik alanında gerçekleştirdiği 1. Ardahan tanıtım günlerine yoğun ilgi olmuştu. ARDAFED  bu yıl 1-7 Ekim tarihlerinde 2. Ardahan tanıtım günlerini düzenleyecek.

1-7 Ekim 2019 Günlerinde gerçekleşecek olan Ardahan’ı Tanıtma Günleri için tüm Ardahanlıların katkısını beklediklerini belirten Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Gazeteci Fakir Yılmaz Ardahan Valiliği, Ardahan Belediyesi, Göle, Hanak, Damal, Çıldır, Posof, Göle Köprülü Belediye ve federasyon ile dernekleri ile birlikte yapmayı hedefledikleri Ardahan’ı Tanıtma Günleri öncesi çalışmalara başladıklarını belirtti.

ARDAFED Başkanı Gazeteci Fakir Yılmaz 1-7 Ekim 2019’da yapılacak olan Ardahan Günleri öncesi açıklamasını şöyle devam etti. ‘Daha önce Maltepe’de 2 kez, Bakırköy’de 2 kez yaptığımız organizeler gibi bu yıl da yapacağımız Ardahan Günleri öncesi Ardahanlı olan Şişli, Esentyurt, Bakırköy ve Kocaeli Dilovası Belediye Başkanımızın yanı sıra Sancaktepe, Ataşehir gibi belediye başkan yardımcısı hemşehrimiz, gazetecilerimiz, sanatçılarımızla birlikte top yükün dev bir organizeyi yapmayı hedefliyoruz’ dedi.


Yorumlarİlgili Haberler